KDYŽ MÁ FOTOGRAFIE DUŠI

Kniha, která pohladí

Kniha je soubor fotografií plných energie, kterým jsme prostřednictvím citátů dali "hlas", aby fotografie mohly promluvit a oslovit tak mnoho dalších lidí. Je to taková trochu jiná kniha. Trochu k zamyšlení, trochu k odreagování. Přichází teď k vám, aby vás potěšila, povzbudila, pohladila po duši, rozesmála - a nebo třeba i rozplakala, neboť ne všechny slzy jsou ke škodě.

Věřte - není třeba dělat v životě velké věci, stačí malé skutky s velkou láskou.

INFORMACE O KNIZE:

Rozměry: 23 x 23 cm

Tisk na kvalitní hedvábný papír, vazba pevná šitá.

Obsahuje 72 stran plných fotografií.

CENA 390,- Kč

OBJEDNAT MŮŽETE na e-mailu holub.tomas@centrum.cz

Zasíláme Českou poštou jako doporučený dopis nebo Zásilkovnou (v kartonové obálce), příp. lze domluvit osobní předání.

UKÁZKA knihy: 

Dílenské zpracování knihy je velice precizní - krásný papír, sametové desky, foto na titulce je samostatně lakované (parciální lak). Knihu jsme vydali vlastním nákladem. Rádi napíšeme věnování.VYUŽITÍ knihy pro firemní účely

Věřím, že kniha může být originálním dárkem - namísto kalendářů či jiných běžných propagačních předmětů. Navíc její využití není časově vázáno pouze ke konci roku, naopak je nadčasová. Do knihy je možné doplnit např. informace o firmě, vytvořit přebal či originálně zabalit. Další možností je vytvoření stejně laděného novoročního přání apod. - vše je otázkou domluvy a následné spolupráce s grafikem (který se na knize podílel).

Rád přinesu knihu na ukázku, aby bylo vidět její dílenské zpracování. 

RECENZE 

...aneb když má práce dělá RADOST

"Neznám člověka, který umí tak nádherně zachytit Matku přírodu v plné její kráse a ten obraz ozdobit ještě krásnějšími slovy." Mika Eli.

Achchch a ta kniha? Pohlazení po duši. Že zdravím i paní Ivanku a blahopřeji k Vašemu společnému, nádhernému "děťátku". Děkuji, K. K.

"Tvorbu dlouhodobě bedlivě sleduji a chválím. Knížka bude mít určitě úspěch, je na co koukat :) ať se daří." Kamil

"Zdravím, máte opravdu nádherné fotografie, práce se světlem, kompozice, TK, no prostě jsem unesen tou krásou přírody. Tak ať se daří dále a přeji jen to nej světlo :-)" S pozdravem Martin

Dobrý den, Tomáši, dnes mi dorazily knihy, jsou překrásné, nádherně zpracované a také s citem vybraná moudra k jednotlivým obrazům, až mě to dojalo, jakou krásu skrze vás je možné uvidět. Přeji vám oběma ,ať se daří nejen při toulkách s objektivem. Ivana S.